Producenci
Mibro Smartwatch GS Explorer 1.3 cala 460 mAh Biały
Opis
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Procesor | SF32LB567 Dul-core Arm Cortex-CM33(2 in 1) |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje | Nawigacja:
Funkcje:
Wodoszczelność:
|
| Bateria | 460 mAh Lithium ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 60 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Długość paska:
Wymiary koperty:
|
| Waga | 67.5 g |
| Pozostałe parametry | Komunikacja:
Nawigacja:
Materiał wykonania:
Czas ładowania:
Temperatura pracy:
|