Producenci
Mibro Smartwatch GS Explorer 1.3 cala 460 mAh Czarny
Opis
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Procesor | SF32LB567 Dul-core Arm Cortex-CM33(2 in 1) |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje | Nawigacja: Funkcje:
Wodoszczelność: |
| Bateria | Pojemność baterii: |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 60 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 47,7 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Długość paska:
Wymiary koperty: |
| Waga | 67.5 g |
| Pozostałe parametry | Komunikacja: Nawigacja: Materiał wykonania: Opaska: Silikon Czas ładowania: Temperatura pracy: Temperatura przechowywania -50 ~ 70
|