Producenci
Mibro Smartwatch GS PRO 1.43 cala 460 mAh czarny
Opis
Smartwatch Mibro GS PRO
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 460mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 60 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 46 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 46.5mm x 11.8mm |
| Waga | 58.22 g |
| Pozostałe parametry |
|