Producenci
Mibro Smartwatch T2 1.75 cala 300 mAh ciemno-niebieski
Opis
Smartwatch Mibro T2
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,75'' |
| Rozdzielczość | 390 x 450 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 300mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 45 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 50.95 x 36.67 x 11.3mm |
| Waga | 54 g |
| Pozostałe parametry |
|