Producenci
Mibro Smartwatch dla dzieci Z3 SIM 1.3 cala 1000 mAh różowy
Opis
Smartwatch Mibro Z3
Duży, wyraźny ekran
Smartwatch posiada duży kwadratowy ekran o przekątnej 1,3 cala i rozdzielczości 240 x 240 px. Wykonany jest w technologii TFT i zapewnia dużą szczegółowość i nasycone kolory.
7 -dniowa żywotność baterii
Ulepszony chip o niskim zużyciu energii i zoptymalizowany algorytm sprawiają, że bateria jest trwalsza - jedno ładowanie wystarcza na 7 dni użytkowania.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Procesor | Model procesora: Spreadtrum W307 |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 2MP HD |
| Funkcje |
|
| Bateria | Li-Ion 1000 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Różowy |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 59 g |