Producenci
Micron Dysk SSD 2400 1TB NVMe M.2 22x30mm
Opis
2400
Micron 2400 NVMe SSD to pierwszy na świecie i najbardziej zaawansowany 176-warstwowy dysk SSD PCIe Gen4 NVMe oparty na technologii QLC NAND.
Ten dysk SSD QLC, oferowany w trzech kompaktowych formatach M.2, jest idealny do przechowywania danych o dużej pojemności w obudowach pasujących do cienkich i lekkich konstrukcji bez uszczerbku dla wygody użytkownika.
Dane techniczne
| Model | 2400 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 300 TB |
| Prędkość odczytu | 4500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3600 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 600 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 650 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 22 mm |
| Szerokość | 30 mm |