Producenci
Micron Dysk SSD 5400 MAX 1920GB SATA 2.5 7mm Single Pack
Opis
Dane techniczne
| Model | 5400 MAX |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 540 MB/s |
| Prędkość zapisu | 520 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 94 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 63 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 70 g |