Producenci
Micron Dysk SSD 5400 PRO 1920GB MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYYR
Opis
Dane techniczne
| Model | 5400 PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 540 MB/s |
| Prędkość zapisu | 520 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 95 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 33 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 70 g |