Producenci
Micron Dysk SSD 7450 PRO 3840GB NVMe U.3 7mm Single Pack
Opis
Dysk SSD 7450 PRO
Micron 7450 SSD z NVMe to najbardziej zaawansowany na świecie 176-warstwowy dysk SSD NAND do centrum danych, zapewniający wyjątkowe opóźnienia i PCIe Gen4 z rozbudowanymi opcjami wdrażania.
Dane techniczne
| Model | 7450 PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | U.3 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 3.84 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 7300 TB |
| Prędkość odczytu | 6800 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2700 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 180 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |