Producenci
Micron Dysk SSD 7450 PRO 480GB NVMe M.2 22x80 Single Pack
Opis
Dysk SSD 7450 PRO 480GB NVMe M.2 22x80 Single Pack
Dane techniczne
| Model | MTFDKBA480TFR-1BC1ZABYYR |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 700 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 280000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 40000 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 22 mm |
| Szerokość | 80 mm |