Producenci
Micron Dysk SSD 7450MAX 3200GB NVMe U.3 MTFDKCC3T2TFS-1BC1ZABYY Non-SED
Opis
Dysk SSD 7450MAX
Micron 7450 SSD z NVMe to najbardziej zaawansowany na świecie 176-warstwowy dysk SSD NAND do centrum danych, zapewniający wyjątkowe opóźnienia i PCIe Gen4 z rozbudowanymi opcjami wdrażania.
Dane techniczne
| Model | 7450MAX |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | U.3 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 3.2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 17500 TB |
| Prędkość odczytu | 6800 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5300 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 390 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Głębokość | 15 mm |