Producenci
Micron Dysk SSD 7680GB 7450PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYY
Opis
Dysk SSD 7450PRO
Micron 7450 SSD z NVMe to najbardziej zaawansowany na świecie 176-warstwowy dysk SSD NAND do centrum danych, zapewniający wyjątkowe opóźnienia i PCIe Gen4 z rozbudowanymi opcjami wdrażania.
Dane techniczne
| Model | 7450PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | U.3 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 7.68 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 14000 TB |
| Prędkość odczytu | 6800 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5600 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 215 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Głębokość | 15 mm |