Producenci
Micron Dysk SSD 9400 PRO 30720GB NVMe U.3 15mm Single Pack
Opis
Dane techniczne
| Model | 9400 PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | U.3 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 30.72 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 7000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1500 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 300 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |