Producenci
Micron Dysk SSD XTR 1920GB NVMe U.3 15mm 30DWPD Single Pack
Opis
Dane techniczne
| Model | XTR |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | U.3 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 125000 TB |
| Prędkość odczytu | 6800 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5600 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 900 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 350 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 150 g |