Producenci
Microsoft Etui z klawiaturą Surface Pro Signature Type Cover COPILOT+ Slim Pen 2 - 8X8-00162
Opis
Etui z klawiaturą Microsoft Surface Pro Signature Type Cover z klawiszem Copilot + Slim Pen 2 8X8-00162 czarne
Dane techniczne
| Separator | Pióro Surface Slim Pen 2 |
| Separator | Klawiatura Surface Pro Signature Keyboard |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Rodzaj | Mobilna |
| Długość | 136.8 mm |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Pasuje do |
|
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Magnetyczny |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 289 x 226 x 5 mm |
| Waga | 280 g |
| Pasuje do |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 13 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Materiał | Alcantara |