Producenci
Microsoft Klawiatura Pro Flex Type Cover Slim Pen Y8U-00008
Opis
Klawiatura Surface Pro Flex z piórem Slim Pen
Niezrównana wszechstronność w idealnym połączeniu - Surface Slim Pen jest przechowywane i ładowane w klawiaturze premium zaprojektowanej tak, aby można jej było używać zarówno podłączonej do Pro w celu uzyskania niezrównanego laptopa, jak i odłączonej jako samodzielna klawiatura zapewniająca nowy poziom elastyczności. Nowy klawisz Copilot pozwala wykorzystać moc sztucznej inteligencji.
- Precyzyjna płytka dotykowa Surface obsługująca bodźce dotykowe z regulowaną czułością kliknięcia, obszarem prawego kliknięcia i adaptacyjnym trybem dotykowym
- Zgodność z zestawem przystosowującym do Surfac
Bezproblemowe parowanie
Płynne przechodzenie między użytkowaniem podłączonej i odłączonejFootnote2 z łatwym parowaniem - gotowa do pracy przy pierwszym użyciu.
Dostosuj się do dowolnej przestrzeni
Niezależnie od tego, czy pracujesz z ciasnego fotela w samolocie, czy musisz pisać z klawiaturą na kolanach, odłącz Klawiatura Surface Pro Flex z piórem Slim Pen i nie trać swobody.
Stwórz zestaw umożliwiający uzyskanie najwyższej produktywności
Podłącz tę klawiaturę do Pro, aby pisać jak na laptopie, i zadokuj Surface Pro (11. edycja) do monitora, aby stworzyć bardziej ergonomiczne miejsce pracy.
Wytrzymała bateria
Ciesz się spokojem podczas korzystania z tej odłączonej klawiatury przez 41 godzin ciągłego pisania. Gdy musisz naładować urządzenie, po prostu podłącz je z powrotem.
Pisanie odręczne w naturalny sposób na wyciągniecie ręki
Szkicuj i pisz naturalnie na ekranie za pomocą Surface Slim Pen, zawsze gotowego i naładowanego w zasobniku klawiatury.
Dane techniczne
| Model | Y8U-00008 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Magnetyczny |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasięg | 5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 289 x 221 x 5.25 mm |
| Waga | 340 g |
| Pozostałe parametry |
|