Producenci
Microsoft Laptop 5 W11Pro i5-1245U/16GB/512GB/13.5"/Black/R8P-00032
Opis
Smukły i superlekki Laptop z imponującą klawiaturą zapewnia niezwykły komfort pisania.
Ekran dotykowy PixelSense o przekątnej 34,3 cm (13,5") zapewniający ultramobilną produktywność.
Błyskawiczny port Thunderbolt 4 umożliwia podłączenie monitora 4K, ładowanie laptopa i szybki transfer plików wideo.
Uzupełnij swój idealny system o doskonałe akcesoria (dostępne osobno)
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Surface Laptop 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1245U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Rozdzielczość | 2256 x 1504 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 1 x Surface Connect |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk | 2 x HD Audio Głośniki Omnisonic z systemem Dolby Atmos |
| Pojemność baterii | 47.4 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 308 mm |
| Głębokość | 223 mm |
| Waga | 1.3 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|