Producenci
Microsoft Laptop 5 Win11 Pro i7-1265U/16GB/256GB/15 cali Czarny/RI9-00032
Opis
Błyskawiczne wykonywanie wielu zadań napędzane przez mocny procesor. Smukły i piękny. Bateria o dużej pojemności, która pozwala na wykonywanie zadań w swoim tempie przez cały dzień. Surface Laptop 5 zapewnia idealny balans, dzięki któremu możesz wszystko.
- Dopracowany i osobisty
- Zwiększ swoją produktywność dzięki temu eleganckiemu i superlekkiemu laptopowi wyposażonemu w niezwykłą klawiaturę zapewniającą wyjątkowy komfort pisania.
- Więcej mocy do dyspozycji
- Płynna wielozadaniowość na wielu kartach i w wielu aplikacjach dzięki wydajnemu procesorowi.
- Żywotność baterii na wyższym poziomie
- Odłącz wtyczkę i ciesz się długimi godzinami pracy na baterii w swoim urządzeniu.
- Korzystaj z ekranu dotykowego
- Ekran dotykowy PixelSense idealny do pracy wielozadaniowej z podziałem ekranu.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Surface Laptop 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1265U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Rozdzielczość | 2496 x 1664 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Surface Connect |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 1 x Surface Connect |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk | Głośniki Omnisonic - Głośniki stereo, dwa mikrofony studyjne dalekiego pola, Dolby Atmos |
| Pojemność baterii | 6252 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 17 h |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 14.7 mm |
| Szerokość | 340 mm |
| Głębokość | 244 mm |
| Waga | 1.56 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |