Producenci
Microsoft Mysz Bluetooth Camo 8KX-00005
Opis
Mysz Microsoft Bluetooth Camo
Twoja nowa, popularna mysz
Kompaktowy, nowoczesny design wygodnie leży w dłoni.
Długi czas pracy baterii
Do 12 miesięcy pracy na baterii.
Prawdziwa bezprzewodowa swoboda
Łączy się z laptopem z systemem Windows 11/10 poprzez Bluetooth 5.0 LE. Połącz się z komputerem z systemem Windows od razu po włączeniu Swift Pair.
Pracuj wydajniej
Z trzema przyciskami lewym, środkowym i prawym.
Czujnik szybkiego śledzenia
Do płynnego śledzenia na większości powierzchni.
Precyzyjna nawigacja
Pracuj nad dokumentami i stronami internetowymi za pomocą dedykowanego kółka przewijania.
Dane techniczne
| Model | Bluetooth |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Red tracking |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Wzór |
| Wymiary | 100.4 x 58.2 x 38.3 mm |
| Waga | 78 g |