Producenci
Microsoft Mysz Bluetooth Camo Blue 8KX-00017
Opis
Wyjątkowe pakiety kompozycji systemu Windows
Dopasuj styl swojego komputera z Windows do wzorów moro edycji specjalnej, korzystając z 9 obrazów.
- Twoja nowa mysz
Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja sprawia, że mysz wygodnie mieści się w dłoni. - Pracuj wydajniej
Za pomocą trzech przycisków - lewego i prawego oraz środkowego przycisku kółka. - Długi czas pracy baterii
Czas pracy baterii do 12 miesięcyFootnote3. - Czujnik szybkiego śledzenia
Do płynnego śledzenia na większości powierzchni - Prawdziwa, bezprzewodowa wolność
Łączy się z laptopem z Windows 10 przez Bluetooth 5.0 LE. Sparuj z komputerem z systemem Windows od razu po wyjęciu z pudełka i włączeniu funkcji Swift Pair. - Precyzyjna nawigacja
Pracuj z dokumentami i przeglądaj strony internetowe za pomocą specjalnego kółka przewijania
Dane techniczne
| Model | Bluetooth |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Red tracking |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 5 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 10.04 x 5.82 x 3.83 cm |
| Waga | 78 g |
| Pozostałe parametry |
|