Producenci
Microsoft Mysz Bluetooth Ergonomic 222-00007 Czarna
Opis
Nowa Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse
Lekka konstrukcja i nowoczesne wzornictwo w połączeniu z bezprzewodową wydajnością i komfortową pracą przez cały dzień. Zapewnij sobie pełną kontrolę dzięki przewijaniu w trybie zapadkowym, miękkiemu podparciu kciuka i dwóm programowalnym przyciskom.
Ergonomiczny komfort, bezprzewodowa wygoda
Pracuj wygodnie przez cały dzień z najwyższej klasy bezprzewodową i ergonomiczną myszą. Nawiguj precyzyjnie za pomocą przewijania w trybie zapadkowym i korzystaj z najczęściej używanych funkcji z dwoma programowalnymi przyciskami.
Dane techniczne
| Model | Bluetooth Ergonomic |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 118,2 x 76,3 x 42,4 mm |
| Waga | 91 g |