Producenci
Microsoft Mysz Bluetooth Monza Gray RJN-00063
Opis
Poznaj nową mysz mobilną umożliwiającą precyzyjne przewijanie i nawigację. Jest kompaktowa, działa na baterii do 12 miesięcy i łatwo dopasujesz ją do swojego stylu.
Dane techniczne
| Model | Bluetooth |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Red tracking |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 100,4 x 58,2 x 38,3 mm |
| Waga | 78 g |