Producenci
Microsoft Mysz Surface GO Mobile Mouse Commercial Platinum KGZ-00006
Opis
Lekka i przenośna mysz Surface Mobile Mouse zapewnia płynne przewijanie i bezprzewodową łączność Bluetooth. Ciesz się wygodną nawigacją dzięki Surface Mobile Mouse. Jest lekka i wąska, dzięki czemu można ją łatwo schować w torbie lub plecaku.
- Regulacja rozdzielczości X-Y
- Programowalna funkcja przycisku kółka
- Zamiana klawiszy prawego i lewego
- Dostosowanie kółka
- Wskaźnik naładowania baterii
Dane techniczne
| Model | Surface Mobile |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Bluetrack |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Platynowy |
| Wymiary | 107,20 mm x 60,30 mm x 25,80 mm |
| Waga | 78 g |
| Pasuje do |
|