Producenci
Microsoft Mysz Surface SC Bluetooth Commercial Gray 3YR-00006
Opis
- Starannie wykonana, tak jak Surface
- Elegancki, prosty design
- Metalowe kółko przewijania
- Złącze Bluetooth 4.0
Dane techniczne
| Model | Surface SC Bluetooth Commercial |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Bluetrack |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 7 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 115,16 x 64,16 x 33,76 mm |
| Waga | 90.9 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do |
|