Producenci
Microsoft Myszka bezprzewodowa Modern Mobile Mouse BT Forest KTF-00088
Opis
Twoja podręczna mysz na każdą okazję
Microsoft Modern Mobile Mouse umożliwi wygodne nawigowanie po komputerze z dala od komfortowych warunków biurowych. Niewielka masa i niski profil zapewniają precyzyjne wskazywanie mimo znacznie mniejszych gabarytów niż w tradycyjnej myszy.
- Smukła i lekka
Microsoft Modern Mobile Mouse zapewnia precyzyjne wskazywanie mimo znacznie mniejszych gabarytów niż w tradycyjnej myszy. - Bezprzewodowa swoboda
Żadnych kabli ani kluczy sprzętowych to większy porządek i mniej rzeczy do noszenia. Łączy się z Twoim komputery PC z systemem Windows 11 Home/Pro i Windows 10 bezprzewodowo przez Bluetooth. - Płynne, wygodne przewijanie
Wyposażona w kółko znakomicie ułatwiające przewijanie. Gładki, profilowany kształt wygodnie układa się w dłoni przez długie godziny pracy. - Działa na różnych powierzchniach
Microsoft Modern Mobile Mouse działa prawie wszędzie - na biurku, sofie czy podłodze - dzięki zastosowaniu technologii BlueTrack.
Metalowe kółko do przewijania pionowego i klikalny przycisk Funkcja Swift Pair do łatwego parowania myszy z komputerem; wymaga aktualizacji systemu Windows 10 z kwietnia 2018 lub nowszej.
Personalizowane funkcje
- Regulacja rozdzielczości X-Y
- Programowalna funkcja przycisku kółka
- Zamiana klawiszy prawego i lewego
- Dostosowanie kółka
- Wskaźnik naładowania baterii
Dane techniczne
| Model | Modern Mobile |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Bluetrack |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 5 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 107.2 x 60.3 x 25.8 mm |
| Waga | 78 g |
| Pozostałe parametry |
|