Producenci
Microsoft Stacja dokujaca / Surface Dock 2 Commercial 1GK-00004
Opis
Usprawnij sposób pracy i komunikacji. Surface Dock 2 w jednej chwili przekształca Twoje urządzenie Surface w komputer stacjonarny za sprawą wszystkich niezbędnych portów nowej generacji, w tym USB-C. Aby naładować urządzenie i podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, mysz i inne akcesoria, wystarczy podłączyć kabel Surface Connect.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 4 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.1 Type A |
| Dokowanie | Surface Connect |
| Pasuje do | Zgodność:
Obsługa dwóch monitorów 4K przy częstotliwości 30 Hz:
Brak zgodności z:
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 70 x 30 mm |
| Waga | 515 g |
| Pozostałe parametry |
|