Producenci
Microsoft Surface Laptop 6 W11P ultra7-165U/64GB/1TB/15 cali/Platinium/ZLW-00034
Opis
Nowa generacja komputerów ze sztuczną inteligencją
Uwolnij swój twórczy potencjał i zmaksymalizuj wydajność dzięki komputerom z obsługą sztucznej inteligencji, które przyspieszają pracę z rozwiązaniem Copilot. Zbudowane z wykorzystaniem procesora z - serii Intel Core Ultra H, to eleganckie urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o mocy, wydajności i dłuższym czasie pracy baterii.
Nieustająca moc
Zaprojektowane do obsługi wymagających aplikacji i dużej liczby zadań dzięki najnowszym procesorom Intel Core Ultra z serii H.
- Procesor Intel Core Ultra
Procesor zaprojektowany z myślą o ultraprzenośnych notebookach, zapewniający wyższą wydajność graficzną i obliczeniową. - Większa moc dla firmy
Do 64 GB pamięci RAM i porty USB4(R) / Thunderbolt 4 zapewniają płynną łączność z maksymalnie 3 monitorami oraz błyskawiczny transfer danych. - Szybkie ładowanie i bateria wystarczająca na cały dzień
Naładuj urządzenie do 80% w mniej niż 60 minut przez złącze Surface Connect lub USB-C i uzyskaj całodniowy czas pracy baterii nawet do 19 godzin.
Moc zapewniająca wydajność
Zmaksymalizuj wydajność dzięki antyrefleksyjnemu ekranowi dotykowemu, kamerze studyjnej Surface, dodatkowym portom i zabezpieczeniom klasy korporacyjnej firmy Microsoft.
Potężna, niezawodna wydajność
Wykorzystując moc NPU do bardziej wydajnej obsługi wymagających obciążeń-, procesor Intel Core Ultra serii H minimalizuje obciążenie GPU i CPU, aby wydłużyć czas pracy na baterii i zwiększyć wydajność.
Starannie wykonany, elegancki i trwały
Pomysłowo zaprojektowane, lekkie i niezwykle przenośne. Dostępne w wersji z ekranem o przekątnej 13,5 cala i 15 cali, a do tego napakowane funkcjami premium, które zwiększają wydajność pracy.
Komputer z zabezpieczonym rdzeniem
Surface Laptop 6 to komputer z zabezpieczonym rdzeniem, czyli wysoce bezpieczne urządzenie z systemem Windows 11. Komputery z zabezpieczonym rdzeniem zostały zaprojektowane w celu zwiększenia korzyści płynących z zabezpieczeń systemu Windows 11, zapewniając dodatkową ochronę sprzętową i programową podczas obsługi najbardziej wrażliwych danych organizacji.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Surface Laptop 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 Processor 165U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Rozdzielczość | 2496 x 1664 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Surface Connect |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 4 Type-C |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 19 h |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Platynowy |
| Wysokość | 16.9 mm |
| Szerokość | 340 mm |
| Głębokość | 244 mm |
| Waga | 1.68 kg |