Producenci
Microsoft Surface Laptop 7 Snapdragon X Elite/16GB/1TB/13.8 cali/Platinium/ZXY-00009
Opis
Najszybszy, najinteligentniejszy Surface Laptop w historii
Przyspiesz innowacje, rozwiązuj problemy szybciej, zwiększ wpływ na biznes i odblokuj nową erę AI dzięki Surface Laptop (7. edycja). Dzięki wydajnej wydajności do obsługi wymagających obciążeń i AI, która działa bezpośrednio na urządzeniu, możesz szybciej znajdować informacje o znaczeniu krytycznym, przekształcać pomysły w działania, szybciej reagować na potrzeby klientów i chronić swoje najbardziej wrażliwe dane. Surface Laptop ma nowy, elegancki design, niezwykły wyświetlacz dotykowy, kamerę Surface Studio i najdłuższą żywotność baterii spośród wszystkich urządzeń Surface.
Niesamowicie szybki, wyjątkowa bateria
Podnieś swoją produktywność dzięki błyskawicznej prędkości, wyjątkowo długiej żywotności baterii i możliwościom AI nowej generacji. Surface Laptop z procesorami Snapdragon X Series to wyjątkowo wydajny ultralekki laptop z najnowocześniejszymi funkcjami AI, które zwiększają jego wydajność, zapewniając lepszą wydajność w połączeniu z dłuższą żywotnością baterii.
Twoje aplikacje biznesowe działają szybko i płynnie, niezależnie od tego, czy jest to Microsoft 365 Teams, Slack czy Adobe, wiodący w branży NPU dostępny dla komputerów z systemem Windows umożliwia korzystanie z potężnych narzędzi wspomaganych przez AI, które pomagają usprawnić codzienne zadania, wykonywać je bez wysiłku i oszczędzać czas.
Przyspiesz swoją produktywność i kreatywność
Surface Laptop odblokowuje nowy, unikalny zestaw funkcji, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję dzięki Copilot. Odkryj zaawansowane doświadczenia AI bezproblemowo zintegrowane z systemem Windows i pakietem Microsoft 365, które pozwolą Ci wykorzystać potencjał AI bez konieczności rozległej konfiguracji. Wyobraź sobie bezproblemową organizację i ustalanie priorytetów - to na nowo definiuje produktywność i wygodę w zaufanym środowisku Windows.
Oszałamiający ekran dotykowy
Całkowicie nowy ekran dotykowy Surface PixelSense Flow o niemal bezramkowej konstrukcji. Poprawia interakcje i płynność ruchu dzięki lepszej jasności szczytowej i częstotliwości odświeżania do 120 Hz. W połączeniu z technologią HDR wydobywa precyzyjne kolory i szerokie spektrum obsługiwane przez adaptacyjne innowacje w zakresie kolorów i kontrastu adaptacyjnego. Podnieś poziom swojej pracy dzięki wysokiej gęstości pikseli dla skomplikowanych szczegółów, ustanawiając nowy standard dla wyświetlaczy biznesowych.
Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia, zbudowane z myślą o zaufaniu
Oferując najwyższą ochronę od chipu do chmury, Surface Laptop z procesorem bezpieczeństwa Microsoft Pluton to komputer Secured-core zapewniający najwyższy poziom ochrony komputera z systemem Windows. Dzięki systemowi Windows 11 i funkcji Windows Hello Enhanced Sign-in Security (ESS) Surface Laptop zapewnia niezrównane bezpieczeństwo biometryczne, któremu możesz zaufać.
Korzystaj z oprogramowania korporacyjnego z pewnością siebie
Miej pewność, że Twoje kluczowe oprogramowanie jest zoptymalizowane pod kątem Surface Laptop (7. edycja), gotowe do pracy z aplikacjami Microsoft 365, Teams lub Slack, tworzenia za pomocą Adobe Creative Cloud i umożliwienia działowi IT wdrażania i zarządzania za pomocą narzędzi korporacyjnych, których już używasz.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Surface Laptop 7 |
| Rodzina procesora | Snapdragon X Elite |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Cache L3 | 42 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Snapdragon X Elite |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 13.8'' |
| Rozdzielczość | 2304 x 1536 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Adreno |
| Producent chipsetu | Qualcomm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Surface Connect |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 4 Type-C |
| Porty wideo | 1 x Surface Connect |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 h |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Platynowy |
| Wysokość | 17.5 mm |
| Szerokość | 301 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Waga | 1.34 kg |