Producenci
Microsoft Surface Laptop 7 W11P Snapdragon X Elite/16GB/512GB/15 cali ZHQ-00009
Opis
Surface Laptop 7
Copilot w Windows, dostępny w Surface Laptop, jest towarzyszem opartym na sztucznej inteligencji, który pomaga pracować mądrzej, wydajniej i pozostawać w kontakcie z ludźmi i ważnymi rzeczami w życiu.
- Najinteligentniejsze w swojej klasie
Uzyskaj odpowiednie odpowiedzi, pomysły i inspiracje od opartego na sztucznej inteligencji Surface Laptop dzięki funkcji Copilot w Windows. - Załatwiaj swoje sprawy szybciej
Przyspiesz wykonywanie codziennych zadań dzięki oszałamiającemu poziomowi obliczeń AI przy 45 bilionach operacji na sekundę.
Elegancja ekranu dotykowego zdefiniowana na nowo
Piękno i funkcjonalność idą w parze z szybszymi, bardziej naturalnymi interakcjami dzięki doskonałemu ekranowi dotykowemu PixelSense Flow.
- Ultrasmukły i ultralekki
Większy wyświetlacz, mniej do przenoszenia, Surface Laptop waży zaledwie 1,34 kg - Olśniewający ekran dotykowy HDR
Adaptacyjny kontrast zapewniający najjaśniejsze, pełniejsze spektrum kolorów w każdym świetle - Niezrównany komfort pisania
Każde naciśnięcie klawisza jest perfekcyjnie dopracowane, a optymalny skok klawisza zapewnia naturalne i dokładne wrażenia podczas pisania - Przyjazna płytka dotykowa obsługująca bodźce dotykowe
Najbardziej przyjazna płytka dotykowa na rynku z możliwością dostosowania jej do własnych potrzeb
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Surface Laptop 7 |
| Rodzina procesora | Snapdragon X Elite |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Cache L3 | 42 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Snapdragon X Elite |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Rozdzielczość | 2256 x 1504 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Adreno |
| Producent chipsetu | Qualcomm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Surface Connect |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB4 |
| Porty wideo | 1 x Surface Connect |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 22 h |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Platynowy |
| Wysokość | 18.29 mm |
| Szerokość | 329 mm |
| Głębokość | 239 mm |
| Waga | 1.66 kg |