Producenci
Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 7-165U/32GB/1TB/Commercial Platinium/ZDY-00004
Opis
Nowa generacja komputerów ze sztuczną inteligencją
Uwolnij kreatywność i produktywność, przyspieszając korzystanie z funkcji Copilot. Urządzenie Surface Pro 10 z procesorem Intel Ultra Core zapewnia mobilność tabletu i wysoką wydajność przy całodziennym czasie pracy baterii.
Stworzony z myślą o nowej erze pracy
Zwiększ produktywność i kreatywność dzięki urządzeniu Surface Pro 10 i funkcji Microsoft Copilot.
Dotyk i pisanie odręczne
Poznaj żywy ekran dotykowy PixelSense o wysokiej rozdzielczości oraz płynne przewijanie i pisanie odręczne dzięki funkcji dynamicznej częstotliwości odświeżania Surface.
Mikrofony studyjne Surface i polecenia głosowe
Daj się wyraźnie słyszeć podczas rozmów Teams i komunikuj się wyraźnie dzięki funkcji Copilot, aby uzyskać jak najdokładniejsze wyniki.
Podpórka Surface
Nasza wiodąca w branży podpórka pozwala na regulację w zakresie do 165 stopni, zapewniając maksymalną elastyczność. Podepnij klawiaturę Surface Pro, aby w jednej chwili zacząć wydajnie pracować jak na laptopie.
Antyrefleksyjny wyświetlacz
Adaptacyjne kolory zmieniają równowagę kolorów w zależności od otoczenia, a antyrefleksyjny wyświetlacz redukuje odbicia i ułatwia pracę w różnych warunkach, nawet przy jasnym świetle.
Moc & wydajność, której potrzebujesz
Przyspiesz korzystanie z funkcji Copilot, pracuj wielozadaniowo i podejmuj się trudnych projektów dzięki temu wiodącemu w branży, wszechstronnemu urządzeniu 2 w 1.
Ultraszerokie pole widzenia ulepszone przez AI
Korzystaj z najnowszych funkcji efektów Studia Windows podczas spotkań w Teams i uwierzytelniaj się bez konieczności podawania hasła dzięki funkcji Windows Hello.
Ultraszerokie pole widzenia
Dzięki kamerze studyjnej Surface nigdy nie jesteś poza kadrem i zawsze widzisz pomieszczenie.
Efekty programu Studio obsługiwane przez sztuczną inteligencję
Maksymalizuje zaangażowanie i sprawia, że wyglądasz idealnie dzięki funkcjom automatycznego kadrowania, kontaktu wzrokowego i rozmycia tła.
Kamera Windows Hello
Logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy, przy użyciu funkcji Windows Hello dla firm, zapewniającej najnowszą bezpieczną technologię z Enhanced Sign-in Security (ESS).
Efektywność energetyczna i wydajność
Wykorzystując moc NPU do bardziej wydajnej obsługi wymagających obciążeń, procesor Intel Core Ultra minimalizuje obciążenie GPU i CPU, aby wydłużyć czas pracy na baterii i zwiększyć wydajność.
Gotowość do pracy w dowolnym miejscu
Uzyskaj najwyższą wydajność dzięki większemu wyświetlaczowi, dotykowi, pisaniu odręcznemu i mocy pozwalającej sprostać wymaganiom pierwszej linii.
Trwałość
Urządzenie Surface Pro 10 jest poddawane rygorystycznym testom, które symulują różne rzeczywiste sytuacje, aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność.
Wbudowany czytnik NFC
Wbudowany czytnik NFC umożliwia użytkownikom logowanie się za pomocą identyfikatora bez podawania hasła.
Wiodące w branży zabezpieczenia
Bezpieczeństwo od sprzętu po chmurę dzięki wiodącym w branży zabezpieczeniom urządzeń Surface, systemu Windows i platformy Microsoft 365.
Komputer z zabezpieczonym rdzeniem
Surface Pro 10 to komputer z zabezpieczonym rdzeniem, czyli wysoce bezpieczne urządzenie z systemem Windows 11. Komputery z zabezpieczonym rdzeniem zostały zaprojektowane w celu zwiększenia korzyści płynących z zabezpieczeń systemu Windows 11, zapewniając dodatkową ochronę sprzętową i programową podczas obsługi najbardziej wrażliwych danych organizacji.
Dane techniczne
| Model | Surface Pro 10 |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Rozdzielczość | 2880 x 1920 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Octa Core |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7-165U |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1 TB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Tył | 10 Mpix |
| Komunikacja | NFC |
| Komunikacja | Wi-Fi (802.11ax) |
| Komunikacja | Bluetooth 5.3 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Funkcja telefonu komórkowego | Nie |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| GPS | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Surface Connect |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Platynowy |
| Wysokość | 9.3 mm |
| Szerokość | 287 mm |
| Głębokość | 208.6 mm |
| Waga | 879 g |