Producenci
Microsoft Surface Pro 10 Ultra 5-135H/32GB/256GB/5G/Platinium/EP2-26257
Opis
Nowa generacja komputerów ze sztuczną inteligencją
Uwolnij kreatywność i produktywność, przyspieszając korzystanie z funkcji Copilot. Dzięki procesorowi Intel Ultra Core i opcjonalnemu modułowi 5G, Surface Pro 10 zapewnia przenośność i wydajność oraz całodzienny czas pracy baterii.
Moc & wydajność, której potrzebujesz
Przyspiesz korzystanie z funkcji Copilot, pracuj wielozadaniowo i podejmuj się trudnych projektów dzięki temu wiodącemu w branży, wszechstronnemu urządzeniu 2 w 1.
Idealna równowaga między wydajnością i imobilnością
Dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core Ultra i nawet 64 GB pamięci RAM w smukłej i lekkiej obudowie zoptymalizowanej pod kątem obsługi dotykowej.
Moc do radzenia sobie z dużą liczbą zadań
Po podłączeniu do dwóch monitorów 4K urządzenie Surface Pro 10 staje się trzecim monitorem z obsługą dotyku i pióra cyfrowego zapewniającym dodatkowy wymiar interakcji pod odpowiednim kątem.
Szybkie ładowanie
Skup się na pracy, a nie poziomie naładowania baterii. Urządzenie Surface Pro 10 obsługuje szybkie ładowanie, dzięki czemu naładujesz urządzenie do 80% w około godzinę.
Kontrola transferu danych w stacji dokującej Thunderbolt 4
Ochrona danych przed nieautoryzowanym dostępem przez USB dzięki funkcji dynamicznego wyłączania USB-C umożliwiającej kontrolę działania portów USB-C.
Ultraszerokie pole widzenia ulepszone przez AI
Korzystaj z najnowszych funkcji efektów Studia Windows podczas spotkań w Teams i uwierzytelniaj się bez konieczności podawania hasła dzięki funkcji Windows Hello.
Ultraszerokie pole widzenia
Dzięki kamerze studyjnej Surface nigdy nie jesteś poza kadrem i zawsze widzisz pomieszczenie.
Efekty programu Studio obsługiwane przez sztuczną inteligencję
Maksymalizuje zaangażowanie i sprawia, że wyglądasz idealnie dzięki funkcjom automatycznego kadrowania, kontaktu wzrokowego i rozmycia tła.
Kamera Windows Hello
Logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy, przy użyciu funkcji Windows Hello dla firm, zapewniającej najnowszą bezpieczną technologię z Enhanced Sign-in Security (ESS).
Efektywność energetyczna i wydajność
Wykorzystując moc NPU do bardziej wydajnej obsługi wymagających obciążeń, procesor Intel Core Ultra minimalizuje obciążenie GPU i CPU, aby wydłużyć czas pracy na baterii i zwiększyć wydajność.
Trwałość
Urządzenie Surface Pro 10 jest poddawane rygorystycznym testom, które symulują różne rzeczywiste sytuacje, aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność.
Wbudowany czytnik NFC
Wbudowany czytnik NFC umożliwia użytkownikom logowanie się za pomocą identyfikatora bez podawania hasła.
Łączność 5G
Urządzenie Surface Pro 10 z opcjonalnym modułem do obsługi łączności 5G pozwala zespołom być w kontakcie i dbać o bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie pracują.
Nowy sposób na elastyczność
Klawiatura Surface Pro Flex dostosowuje się do pracy podłączona lub odłączona. Zbudowana z myślą o stabilności, cichym pisaniu i dużej płytce dotykowej z obsługą bodźców dotykowych.
Komputer z zabezpieczonym rdzeniem
Surface Pro 10 to komputer z zabezpieczonym rdzeniem, czyli wysoce bezpieczne urządzenie z systemem Windows 11. Komputery z zabezpieczonym rdzeniem zostały zaprojektowane w celu zwiększenia korzyści płynących z zabezpieczeń systemu Windows 11, zapewniając dodatkową ochronę sprzętową i programową podczas obsługi najbardziej wrażliwych danych organizacji.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Surface Pro 10 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 18 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 5 135H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1920 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | PixelSense |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | Modem 5G |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Surface Connect |
| Porty USB | 2 x USB4 |
| Porty wideo | 1 x Surface Connect |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Kamera internetowa | Brak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 19 h |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Platynowy |
| Wysokość | 9.3 mm |
| Szerokość | 287 mm |
| Głębokość | 209 mm |
| Waga | 879 g |