Producenci
Microsoft Surface Pro 9 8GB/256GB/i5-1235U Platinum QEZ-00004 PL
Opis
Surface Pro 9
Potężny jak laptop, elastyczny jak tablet
Pracuj, odtwarzaj strumieniowo i graj dzięki wszechstronności tabletu i wydajności laptopa w jednym.
Zanurz się
Mierz wysoko dzięki 13-calowemu ekranowi dotykowemu PixelSense o niemal niewidocznych krawędziach.
Wrażenia jak z piórem na papierze
Surface Slim Pen 2 zapewnia naturalne wrażenia podczas robienia notatek. Pióro można bezpiecznie przechowywać i ładować bezprzewodowo w klawiaturze.
Najpotężniejsza odsłona Pro
Elastyczny i niesamowicie wydajny przez cały dzień. Przenośność typowa dla tabletu i wydajność, jakiej oczekuje się od laptopa, pomagają zespołom być w lepszym kontakcie.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | Surface Pro 9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1235U |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1920 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Jasność | 450 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Surface Connect |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 1 x Surface Connect |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kamera internetowa | 10,0 MPix |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk | Dolby Atmos 2 x 2 W |
| Pojemność baterii | 47.7 Wh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15.5 h |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Platynowy |
| Wysokość | 9.3 mm |
| Szerokość | 287 mm |
| Głębokość | 209 mm |
| Waga | 879 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje |
|