Producenci
Microsoft Tablet Surface Pro10 Ultra 7 165U/16GB/1TB /Comm Plat/ZDX-00004
Opis
Surface Pro 10 dla firm
Komputer AI stworzony dla biznesu, zaprojektowany z myślą o wszechstronności
Surface Pro 10 zaciera granicę między sprzętem i oprogramowaniem, zapewniając najwyższą wydajność w bezpiecznym, lekkim urządzeniu, które dostosowuje się do każdego stylu pracy. Pracownicy korzystają z komputera AI, który przyspiesza dostęp do rozwiązań Microsoft Copilot.
Nowa era współpracy w miejscu pracy
Skorzystaj z płynnej symetrii sprzętu i oprogramowania dzięki funkcjom, które usuwają granice w sposobie wykonywania pracy.
Produktywność osiągana dzięki Microsoft Copilot
Poczuj produktywność rozwiązania Microsoft Copilot dzięki kompleksowym funkcjom, które tylko Surface może zapewnić za pomocą prostych gestów dotykowych, poleceń głosowych i pisania odręcznego za pomocą pióra Surface Slim Pen.
Niekończący się wpływ w każdym miejscu
Dotrzymuj kroku przepływowi biznesu dzięki nieprzerwanej wydajności, trwałości i przenośności.
Wielowarstwowe bezpieczeństwo i łatwość zarządzania
Chroń swoje wrażliwe dane dzięki wiodącym w branży zabezpieczeniom i zdalnemu zarządzaniu, które zapewniają kontrolę nad wrażliwymi danymi.
Dane techniczne
| Model | Surface Pro 10 |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Rozdzielczość | 2880 x 1920 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Hexa Core |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 Processor 165U |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1 TB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 3.6 Mpix |
| Aparat - Tył | 10.5 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Komunikacja | Bluetooth 5.3 |
| Komunikacja | Wi-Fi (802.11ax) |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Funkcja telefonu komórkowego | Nie |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| GPS | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Surface Connect |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Pojemność baterii | 47 Wh |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Platynowy |
| Wysokość | 9.3 mm |
| Szerokość | 287 mm |
| Głębokość | 208.6 mm |
| Waga | 0.879 kg |