Producenci
MikroTik Przełącznik 8xSFP28 CRS510-8XS-2XQ-IN
Opis
CRS518-16XS-2XQ dzięki 2 portom 100 Gigabit QSFP28 i 16 portom 25 Gigabit SFP28 jest to doskonały ekonomiczny dodatek do każdej sieci korporacyjnej lub centrum danych. A dzięki podwójnie nadmiarowym zasilaczom i wentylatorom z możliwością wymiany podczas pracy nie musisz się martwić o niepotrzebne przestoje. 25-gigabitowe porty są wstecznie kompatybilne z urządzeniami 10 Gigabit i 1 Gigabit SFP. Dwa zasilacze typu hot-swap obsługują wysoki zakres napięcia wejściowego: 100-240 V. Sama płyta zużywa do 45 W mocy, podczas gdy całkowity maksymalny pobór mocy wzrasta do 77 W ze wszystkimi dodatkami.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 1 |
| Liczba portów SFP28 | 8 |
| Liczba portów QSFP28 | 2 |
| Port konsoli | Tak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 51 W |
| Certyfikaty | CE, EAC, ROHS |
| Zasilanie | 100-240 V |
| Wymiary | 320 x 185 x 44 mm |