Producenci
MikroTik Przełącznik CRS520-4XS-16XQ-RM zarządzalny 16x QSFP28, 4x SFP28, 2x 10GE
Opis
Witamy na czele nowoczesnych sieci: CRS520-4XS-16XQ-RM to urządzenie przyszłościowe, wyposażone w dodatkową moc obliczeniową, 4 GB pamięci RAM DDR4. Dzięki 16 portom QSFP28 o przepustowości 100 Gigabit, 4 portom SFP28 o przepustowości 25 Gigabit oraz dodatkowej parze portów Ethernet o przepustowości 10 Gigabit, ten przełącznik dostarcza ogromną wartość dla złożonych sieci korporacyjnych, centrów danych, studiów multimedialnych i innych zaawansowanych konfiguracji, gdzie zwykle używa się wielu urządzeń. Teraz wystarczy jeden CRS520!
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Liczba portów 25Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP28 | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP28 | 16 |
| Port konsoli | Nie |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 150 W |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -20°C do +50°C |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 443 x 367 x 44 mm |