Producenci
MikroTik Przełącznik Cloud Router Switch 326-4C+20G+2Q+RM (RouterOS L6)
Opis
Coraz więcej biur, studiów i innych środowisk profesjonalnych przechodzi na szybki i niezawodny standard 2,5 Gigabit. Dlatego chcieliśmy stworzyć niedrogie rozwiązanie, które mogłoby znaleźć się w sercu tego stale zmieniającego się krajobrazu, ułatwiając życie, oszczędzając budżet i oferując dodatkową elastyczność dzięki doskonałej gęstości portów i dodatkowym ultraszybkim interfejsom światłowodowym. Nowy CRS326 oferuje to wszystko, a nawet więcej!
Dostępnych jest 20 portów 2,5 Gigabit Ethernet, 4 porty COMBO, które można wykorzystać jako 4 dodatkowe porty 2,5 Gigabit Ethernet LUB jako interfejsy 10G SFP+, a na dodatek 2 klatki 40 Gigabit QSFP+ zapewniające ultraszybką łączność światłowodową. Praktyczny i przyszłościowy!
Potężny układ przełączający Marvell Prestera wyposażony w dedykowany procesor może bez problemu poradzić sobie ze wszystkimi codziennymi zadaniami. Sieci VLAN, ramki Jumbo, agregacja łączy, reguły ACL Możesz nawet wykonać routing w warstwie 3!
Podwójnie redundantne zasilacze i dodatkowy port Ethernet 100 Mb/s do celów zarządzania pozwolą Ci na dłuższą metę zaoszczędzić wielu kłopotów. Dołączyliśmy wszystko, czego potrzebujesz, aby zabezpieczyć ten wspaniały przełącznik w standardowym stojaku 19-calowym!
Podobnie jak wiele urządzeń MikroTik, ten zrodził się z konieczności. Nasz zespół wideo potrzebował szybkiego i ekonomicznego rozwiązania, które umożliwiłoby podłączenie wszystkich urządzeń studyjnych bez konieczności stosowania dedykowanego stojaka studio nie ma dodatkowej przestrzeni. Wykorzystują porty 2,5 Gigabit Ethernet do podłączenia całego sprzętu, komputerów, dodatkowych ekranów i rejestratorów i tak dalej. Następnie cztery porty combo trafiają do innych działów na wypadek konieczności przesłania materiału do recenzji. Jedna linia 40 Gigabit idzie do serwera multimediów NAS, a kolejna linia 40 Gigabit trafia do stacji multimedialnej redaktora, gdzie dzieje się cała magia. Jest to przełącznik prędkości przewodu, dzięki któremu zespół może uzyskać maksymalną prędkość na wszystkich portach i znacznie przyspieszyć odtwarzanie wszystkich filmów.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 1 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 20 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | 2 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 1 GB/s |
| Bezpieczeństwo | IP 20 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 70 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 200000 h |
| Wymagania środowiskowe | Od -20°C do +60°C |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 443 x 258 x 44 mm |
| Pozostałe parametry |
|