Producenci
MikroTik Punk dostępu hAP ax lite LTE6 L41G-2axD&FG621-EA
Opis
hAP ax lite LTE6
Są cztery porty Gigabit Ethernet. W połączeniu z szybkim dwurdzeniowym procesorem ARM i 256 MB pamięci RAM masz solidny router SOHO. Z łącznością mobilną. Ale pociąg wartości na tym się nie kończy. Jako bonus dodaliśmy bezprzewodową sieć Wi-Fi 6 (802.11ax) 2,4 GHz i mocną antenę dwułańcuchową 4,3 dBi. Może to nie jest główna cecha, ale nie lekceważ jej: nasze najnowsze układy bezprzewodowe pozwalają wycisnąć tradycyjne pasmo bezprzewodowe 2,4 GHz jak cytrynę! W zależności od ogólnej konfiguracji możesz spodziewać się wzrostu prędkości nawet o 90%!
Wolność LTE
Sieci kablowe nie mogą Cię już ograniczać. Mobilny internet jest dla Ciebie gdziekolwiek się udasz. I nigdy Cię nie spowolni! Możesz osiągnąć stałe prędkości do 300 Mb/s dzięki agregacji operatorów, ponieważ wbudowany modem CAT6 umożliwia urządzeniom jednoczesne korzystanie z wielu pasm. To ogromna zaleta w obszarach z wieloma użytkownikami LTE. hAP ax lite LTE6 zapewnia lepszą reakcję w zatłoczonym środowisku i wyższą wydajność w przypadku słabszego sygnału na wsi. W zależności od dostawcy usług, zaobserwowaliśmy podwojenie prędkości Internetu na obszarach wiejskich po przejściu na agregację operatorów!
Oferujemy znaczne rabaty na projekty i opcje niestandardowego brandingu przy zamówieniach hurtowych. Najlepsza cena na rynku staje się jeszcze lepsza!
I nie daj się zwieść cenie. hAP ax lite LTE6 to prawdziwa okazja. Posiada wszystkie rozbudowane funkcje RouterOS 7. Nasz zespół jest dumny z tego, że daje Ci swobodę wykorzystania naszych urządzeń do granic możliwości. Bezpieczne tunelowanie VPN, kształtowanie przepustowości, zapora sieciowa, kontrola dostępu użytkowników tutaj Ty ustalasz zasady. To Twoje życie. Twoja sieć. I Twoja szansa na oszczędzanie pieniędzy jak nigdy dotąd!
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4.3 dBi |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura otoczenia od 0°C do 60°C |
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Video |