Producenci
MikroTik Punkt dostępowy Chateau LTE6 D53G-5HacD2HnD-TC&FG621-EA
Opis
Chateau to szybki, dwuzakresowy punkt dostępowy do domu, który dostosowuje się do Twoich potrzeb. Posiada potężny czterordzeniowy procesor ARM, szybki, niezawodny i responsywny modem LTE CAT6, zapewniający doskonałą mobilną łączność, oraz najbardziej zaawansowane oprogramowanie sieciowe na rynku - RouterOS. Chateau został zaprojektowany, aby obsługiwać najbardziej zróżnicowane grupy użytkowników: specjaliści IT mogą wykorzystać go w pełni, a zwykłe gospodarstwa domowe mogą go po prostu podłączyć i zapomnieć, że istnieje. Dzięki Chateau zawsze będziesz miał wybór.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Zasilanie |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 240 x 156 x 44 mm |
| Pozostałe parametry |
|