Producenci
MikroTik Punkt dostępowy CubeG-5ac60ayp air CPE WirelessWireCube
Opis
MikroTik CubeG-5ac60aypair | CPE | Wireless Wire Cube Pro, 60GHz, 5GHz failover
Cube 60Pro ac to wydajny kliencki punkt dostępowy dla rozwiązań punkt-punkt, który obsługuje najnowszy standard bezprzewodowy 60GHz 802.11ay dla połączeń do 2,4km. W rzeczywistości to urządzenie CPE umożliwia ultraszybkie połączenia punkt-punkt do 1 km lub połączenia punkt-wielopunkt do 600m. Firma dodała także obsługę kanału 5, więc teoretycznie można osiągnąć jeszcze większe odległości. W testach firmy Mikrotik, Cube 60Pro ac z łatwością utrzymywał niezawodne połączenie na dystansie 2,4 km.
MikroTik CUBEG-5AC60AYPAIR
Cube 60Pro ac to wydajny kliencki punkt dostępowy dla rozwiązań punkt-punkt, który obsługuje najnowszy standard bezprzewodowy 60GHz 802.11ay dla połączeń do 2,4km. W rzeczywistości to urządzenie CPE umożliwia ultraszybkie połączenia punkt-punkt do 1 km lub połączenia punkt-wielopunkt do 600m. Firma dodała także obsługę kanału 5, więc teoretycznie można osiągnąć jeszcze większe odległości. W testach firmy Mikrotik, Cube 60Pro ac z łatwością utrzymywał niezawodne połączenie na dystansie 2,4 km.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 11.5 dBi |
| Zasilanie | 1 (PoE-IN) 18-48 V 802.3af/at |
| Wymagania środowiskowe | Testowana temperatura otoczenia -40°C do 70°C |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 115 x 95 x 82 mm |