Producenci
MikroTik Punkt dostępu Router hAP ax3 C53UiG+5HPaxD2HPaxD
Opis
hAP ax3 to nasze najpotężniejsze urządzenie AX z najlepszym jak dotąd zasięgiem sieci bezprzewodowej. Posiada nowoczesny czterordzeniowy procesor ARM pracujący z częstotliwością 1,8 GHz i wystarczającą ilość pamięci (1 GB RAM + 128 MB NAND) do większości zadań. Złożone reguły zapory sieciowej, szyfrowanie sprzętowe IPsec, Wireguard, BGP, zaawansowany routing lub wiele tuneli VPN do pracy zdalnej nie przeszkodzi Twojej rodzinie w wygodnym przeglądaniu, przesyłaniu strumieniowym, graniu i tak dalej. Mocy obliczeniowej wystarczy dla każdego.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5.5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA3 |
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 251 x 130 x 39 mm |