MikroTik Router 13xGbE 4xSFP+ CCR2116-12G-4S+
Dostępność: brak towaru
Opis
GFS2116-12G-4S+
Dane techniczne
Model
CCR2116-12G-4S+
Typ xDSL
Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 1 x Port konsoli (RJ-45)
Porty we/wy 4 x 10Gbit SFP/SFP+
Porty we/wy 13 x 10/100/1000 Mbit/s
Zasilanie
  • Liczba wejść AC: 2
  • Zakres wejściowy AC: 100-240 V
  • Napięcie znamionowe zasilacza: 12 V
  • Prąd znamionowy zasilacza: 10.8 A
  • Maksymalny pobór mocy: 72 W
Kolor Biały
Wymiary
443 x 199 x 44 mm
Pozostałe parametry
  • Architektura: 64-bitowe ARM
  • Procesor: AL73400
  • Liczba rdzeni procesora: 16
  • Częstotliwość nominalna procesora: 2 GHz
  • Licencja RouterOS: 6
  • System operacyjny: RouterOS
  • Rozmiar pamięci RAM: 16 GB
  • Rozmiar pamięci: 128 MB
  • Typ pamięci: NAND
  • Testowana temperatura otoczenia: -20°C do 60°C