Producenci
MikroTik Router ATL LTE18 kit 4x4 MIMO, ATLGM&EG18-EA
Opis
Dane techniczne
| Model | ATL LTE18 kit |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | Nie |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 1.2 Gb/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie | PoE 802.3af/at 12-57 V |
| Oprogramowanie | RouterOS v7 |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe | Tempratura pracy: -40°C do 70°C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica 315 mm x głębokość 170 mm |
| Pozostałe parametry |
|