Producenci
MikroTik Router S53UG+ 5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA
Opis
Dane techniczne
| Model | S53UG+ |
| Typ | xDSL |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA3 |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | Brak |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 240 x 156 x 44 mm |
| Pozostałe parametry |
|