Producenci
MikroTik Router hAP ax2 L41G-2axD
Opis
hAP ax lite to idealne małe rozwiązanie, gdy trzeba obniżyć koszty, ale nie można sobie pozwolić na poświęcenie wydajności. Nasz najnowszy układ bezprzewodowy Gen6 AX pozwala wycisnąć tradycyjne spektrum 2.4 GHz jak cytrynę! W zależności od ogólnej konfiguracji, można oczekiwać wzrostu prędkości nawet do 90%!
Bardzo przydatny w skalowalnych instalacjach, takich jak hotele czy rozbudowujące się biura, atrakcyjna cena, kompaktowy rozmiar i bogaty zestaw funkcji pozwalają bez wątpienia dodawać więcej urządzeń!
Dane techniczne
| Model | L41G-2axD |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -40°C do +70°C |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 124 x 100 x 54 mm |