Producenci
MikroTik Zestaw LtAP LTE6kit LtAP-2HnD&FG621-EA
Opis
W świecie, w którym łączność nie zna granic, a nawet najtrudniejszy teren spełnia zapotrzebowanie na niezawodne sieci, niedrogie śledzenie lokalizacji i inne rozbudowane funkcje, jedno urządzenie wyróżnia się: zestaw LtAP LTE6! To kompaktowy bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowanym modułem GPS w naszej najtrwalszej, odpornej na warunki atmosferyczne obudowie w historii.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 2.5 dBi |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe | Testowana temperatura otoczenia: -40°C do 70°C |
| Certyfikaty | CE, E-MARK, EAC, ROHS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 170 x 162 x 40 mm |