Producenci
Mikrotik Antena 1GbE 17dBi RBLHGGR R11e-LTE6
Opis
Czy chcesz szybkiego Internetu w szczerym polu? W takim razie nasz najnowszy zestaw LHGG LTE6 jest dla Ciebie! To urządzenie umożliwiające dostęp do Internetu ostatniej mili w bardzo odległych lokalizacjach. Zamontuj go na zewnątrz, na maszcie lub dowolnej wysokiej konstrukcji i podłączaj nawet tam, gdzie telefon komórkowy nie działa. Dzięki dużej antenie o wysokim zysku 17 dBi, zestaw LHGG LTE6 może łączyć się z wieżami komórkowymi w ekstremalnych obszarach wiejskich, zapewniając dostęp do Internetuntam, gdzie nic innego nie jest dostępne.
Zestaw LHGG LTE6 zawiera modem CAT6 LTE 300 Mb/s, który umożliwia agregację nośnych i umożliwia urządzeniu korzystanie z wielu pasm jednocześnie. To ogromna zaleta, gdy w okolicy jest dużo użytkowników LTE. Zapewnia lepszą reakcję w zatłoczonym otoczeniu i wyższą wydajność w sytuacjach słabszego sygnału na wsi. Po przejściu na CAT6 obserwujemy podwojenie prędkości Internetu na obszarach wiejskich, więc nie trzeba czekać na rozbudowę sieci kablowej.
To urządzenie jest wyposażone w port Gigabit Ethernet z wejściem PoE do zasilania urządzenia z portu Ethernet. Konstrukcja anteny siatkowej może wytrzymać surową, wietrzną pogodę i może być montowana na różne sposoby. Ogromny radiator sprawia, że nie musisz się martwić o przegrzanie. Dzięki temu urządzeniu możesz naprawdę skupić się na ważnych rzeczach, podczas gdy technologia działa po prostu w tle.
Dane techniczne
| Model | RBLHGGR&R11e-LTE6 |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.3at |
| Liczba anten | 1 |
| Zysk anteny | 17 dBi |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 391 x 391 x 237 mm |
| Pozostałe parametry |
|