Producenci
Mikrotik CPE AC 5GHz 16dBi RBSXTsqG-5acD
Opis
SXTsq 5 ac to kompaktowe i lekkie zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe 5Ghz 802.11ac ze zintegrowaną anteną, idealne do połączeń punkt-punkt lub jako jednostka CPE. Urządzenie zawiera jeden port 10/100/1000 Mbit Ethernet, aby w pełni wykorzystać prędkości zapewniane przez protokół 802.11ac.
SXTsq 5 ac zachowuje antenę 16 dBi, podobnie jak SXT 5 ac, nasz poprzedni model, jednak konstrukcja anteny została ulepszona, a fizyczny rozmiar znacznie zmniejszony SXTsq jest dwa razy cieńszy.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 16 dBi |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Szary |
| Waga | 295 g |
| Wymiary | 129 x 129 x 34 mm |
| Pozostałe parametry |
|