Producenci
Mikrotik Punkt dostępowy 2.4 GHz 1FE RBwAPR-2nD R11e-LTE
Opis
wAP LTE to niewielki, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowanym modemem komórkowym, który obsługuje połączenia 2G, 3G i 4G (LTE). Podłącz się do wbudowanej wAP sieci bezprzewodowej 802.11b/g/n i uzyskaj dostęp do sieci LTE ze swojego telefonu lub innego urządzenia bezprzewodowego. WAP LTE posiada również jeden port 10/100 Ethernet LAN dla urządzeń przewodowych.
Karty LTE są podłączone do dwóch wewnętrznych anten ze złączami u.FL, więc jeśli chcesz, możesz odłączyć złącza i dodać własną zewnętrzną antenę LTE dla większego zasięgu. Urządzenie posiada kilka opcji zasilania - 9-30v PoE-in przez port Ethernet, gniazdo DC oraz złącze Automotive.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 185 x 85 x 30 mm |
| Pozostałe parametry |
|