Producenci
Mikrotik Punkt dostępowy 2.4/5 GHz 2GbE RBcAPGi-5acD2nD-XL
Opis
Potrzebujesz ładnie wyglądającego punktu dostępowego, który nie będzie Ci przeszkadzał? A może zarządzasz siecią w zatłoczonym miejscu i nie chcesz, aby każdy miał fizyczny dostęp do urządzenia? Tak czy inaczej - Sufit jest odpowiedzią! Samo urządzenie jest bardzo zgrabne - jego niski profil przyciąga mniej uwagi niż czujnik dymu. Twoi klienci, goście czy współpracownicy nawet go nie zauważą. Ale na pewno zauważą szybkie połączenie bezprzewodowe w całym budynku.
Nowa konstrukcja charakteryzuje się większą anteną o wysokim zysku, wyższą czułością i wbudowanym reflektorem. Te ulepszenia pozwalają zwiększyć obszar pokrycia nawet o 100% w porównaniu z poprzednimi modelami cAP!
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Zysk anteny | 5.5 dBi |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 191 x 42 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |