Producenci
Mikrotik Punkt dostępowy 2.4/5 GHz 5FE RB952Ui-5ac2nD
Opis
hAP ac lite jest punktem dostępowym Dual-concurrent, który zapewnia pokrycie WiFi dla częstotliwości 2.4GHz i 5GHz w tym samym czasie.
Urządzenie wyposażone jest w procesor 650MHz, 64MB RAM, pięć portów Ethernet 10/100Mbps (wyjście PoE na porcie #5), dual-chain 802.11b/g/n 2.4GHz wireless, single chain 802.11a/n/ac 5GHz wireless, port USB dla modemu 3G/4G oraz licencję RouterOS L4.
RB952Ui-5ac2nD (International) obsługuje zakres 2412-2484MHz i 5150MHz - 5875MHz (Konkretny zakres częstotliwości może być ograniczony przez przepisy danego kraju).
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 113 x 89 x 28 mm |
| Pozostałe parametry |
|